Kayıt Ol

Üyelik Sözleşmesi

Kayıt işlemine devam etmek için aşağıdaki sözleşmeyi kabul edin.


  1. Bu sözleşme, Zümrüt Ajans & Fotoğrafçılık ( Zümre Fotoğrafçılık Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. ) tarafından üretilen E-Yıllık yazılımında yazılmış olan yazıların gönderimini düzenler. Program ve ekindeki her türlü dokümanın telif hakları Zümrüt Ajans & Fotoğrafçılık ( Zümre Fotoğrafçılık Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. )’ne ait olup, 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasası ile koruma altına alınmıştır.
  2. Kullanıcı tarafından yıllık kapanış tarihine kadar onaylanmamış veya kaldırılmamış yazılar otomatik olarak onaylanmış sayılacaklardır.
  3. E-Yıllık yazılımı üzerinden yazlılan onay verilmiş yıllık ( Yıllık) yazılarının üzerindeki kelime hataları, imla hataları ve bu yazılardan doğabilecek olan tüm sorumluluklardan kullanıcı sorumludur, Zümrüt Ajans & Fotoğrafçılık ( Zümre Fotoğrafçılık Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. ) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve doğacak maddi ve yasal sonuçlardan sorumlu tutulamaz.
  4. Zümrüt Ajans & Fotoğrafçılık ( Zümre Fotoğrafçılık Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. ) kullanıcı hatası, sistem arızası, virüs etkisi v.b. nedenlerle girilen bilgilerin hasar görmesinden veya yok olmasından sorumlu tutulamaz.
  5. Zümrüt Ajans & Fotoğrafçılık ( Zümre Fotoğrafçılık Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. ) programın yanlış yada yasalara aykırı olarak kullanılmasından doğacak maddi ve yasal sonuçlardan sorumlu tutulamaz.
  6. Her ne şekilde olursa olsun Zümrüt Ajans & Fotoğrafçılık ( Zümre Fotoğrafçılık Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. )‘den talep edilecek mali sorumluluk programa ödenen tutarı geçemez.
  7. Kullanıcı bu sözleşmeye aykırı olarak hareket ederse Zümrüt Ajans & Fotoğrafçılık ( Zümre Fotoğrafçılık Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. ) sözleşmeyi tek yanlı olarak feshedebilecektir. Zümre Fotoğrafçılık Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti.

Zümre Fotoğrafçılık Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti.

Adres
Cinnah Caddesi No: 24
Çankaya / Ankara

Telefon
+90 312 427 77 02
+90 312 427 77 04

Faks
+90 312 427 77 06